Forum ogólnotematyczne dla ludzi z województwa małopolskiego
Burza z gradem wielkości pięści - Wersja do druku

+- Forum ogólnotematyczne dla ludzi z województwa małopolskiego (http://dyskusyjne.malopolska.pl)
+-- Dział: Rozrywka (/forum-7.html)
+--- Dział: O wszystkim (/forum-11.html)
+--- Wątek: Burza z gradem wielkości pięści (/thread-15.html)



Burza z gradem wielkości pięści - admin - 07-08-2014 10:30 PM

Jak tam wasze samochody po burzy, która przeszła dzisiaj nad Krakowem?
Mój na całe szczęście stał w garażu, ale widziałem jak samochód sąsiada miał kilka lekkich wgnieceń na karoserii.


RE: Burza z gradem wielkości pięści - Ynga - 07-09-2014 07:37 PM

nooo masakra!!! auta na szczęście nie mam (przynajmniej w takich chwilach doceniam jego brak ;P), więc grad nic mi nie zniszczył, ale rozwalił za to taką fajną lampkę solarną, jaką sobie wsadziłam do balkonowej doniczki;/


RE: Burza z gradem wielkości pięści - Gandra - 07-09-2014 07:54 PM

To ja mam trochę szkód w mieszkaniu, wychodząc z domu zapomniałem zamknąć okno i zostało uchylone. Trochę zalane mieszkanie oraz zniszczone doniczki. Sad


RE: Burza z gradem wielkości pięści - Branda - 07-09-2014 09:06 PM

Zawsze babcia powtarzała mi, że skleroza nie boli, ale w tym przypadku jest inaczej Tongue


RE: Burza z gradem wielkości pięści - Annia - 07-09-2014 10:47 PM

ja akurat byłam nad morzem, dopiero dziś wróciłam, a tam była w tym czasie cudowna pogoda Wink


RE: Burza z gradem wielkości pięści - MacieQ - 07-09-2014 11:41 PM

Ja tam lubię jak jest tak pochmurnie, ale bez deszczu, wtedy jest tak fajnie rześko oraz nie ma za gorąco, ani za zimno


RE: Burza z gradem wielkości pięści - Kaitlyn - 07-10-2014 09:30 PM

to ja wolę jak jest wiosenne słońce - temperatura taka jak pisze Macieq i do tego nie jest tak przygnębiająco i ciemno jka dziś