Forum ogólnotematyczne dla ludzi z województwa małopolskiego
Finał Mistrzostw Świata w piłce nożnej Brazylia - Wersja do druku

+- Forum ogólnotematyczne dla ludzi z województwa małopolskiego (http://dyskusyjne.malopolska.pl)
+-- Dział: Rozrywka (/forum-7.html)
+--- Dział: Sport (/forum-10.html)
+--- Wątek: Finał Mistrzostw Świata w piłce nożnej Brazylia (/thread-5.html)



Finał Mistrzostw Świata w piłce nożnej Brazylia - admin - 07-08-2014 09:24 PM

Jaki obstawiacie finał na tych mistrzostwach ja sądzę, że niemcy spotkają się z holandią. Pomarańczowym nalezy się ten mistrz świata jak nikomu innemu. Już od tylu lat zachodzą tak daleko


RE: Finał Mistrzostw Świata w piłce nożnej Brazylia - Ynga - 07-09-2014 07:33 PM

też tak uważam i od samego początku kibicuję Holandii, ale po tym, co zobaczyłam wczoraj, zaczynam się porządnie martwić ;/


RE: Finał Mistrzostw Świata w piłce nożnej Brazylia - Gandra - 07-09-2014 07:49 PM

Ten wynik jest dobry dla tych, którzy będą grać przeciwko Niemcom, oni już się wystrzelali - we finale nic nie trafią Tongue


RE: Finał Mistrzostw Świata w piłce nożnej Brazylia - Branda - 07-09-2014 09:11 PM

nie mogę się z Tobą zgodzić ja myślę, że dostrzelą kilka kolejnych goli w tym finale


RE: Finał Mistrzostw Świata w piłce nożnej Brazylia - Annia - 07-09-2014 10:45 PM

Branda, wg mnie masz rację - obawiam się, że Holandia (bo obstawiam, że to ona dziś wygra ;P) nie da rady w finale z Niemcami ;/


RE: Finał Mistrzostw Świata w piłce nożnej Brazylia - Kaitlyn - 07-10-2014 09:26 PM

no i nie miałaś racji co do Holandii... wielka szkoda, też im kibicowałam!!


RE: Finał Mistrzostw Świata w piłce nożnej Brazylia - Granda - 07-10-2014 10:02 PM

Oby teraz Niemcy zdobyli mistrzostwo świata