Forum ogólnotematyczne dla ludzi z województwa małopolskiego
droge panie, pomóżcie! - Wersja do druku

+- Forum ogólnotematyczne dla ludzi z województwa małopolskiego (http://dyskusyjne.malopolska.pl)
+-- Dział: Ludzie (/forum-13.html)
+--- Dział: Kobiety (/forum-16.html)
+--- Wątek: droge panie, pomóżcie! (/thread-52.html)



droge panie, pomóżcie! - Gandra - 02-15-2016 06:55 AM

Zakładam taki wątek, ponieważ oczekuję waszej pomocy, zwłaszcza – przepraszam, panowie – pań. Dlaczego właśnie tak, zaraz wyjaśnię. Otóż: moja kuzynka bierze ślub, a ja mam plan urządzić jej zabawę panieńską. Jednakże mam zaledwie 18 wiosen, niezbyt wiem, w jaki sposób to zrobić. Nie mam pomysłu, wsparcia przyjaciółek również, niestety. Liczę na forumową pomocną dłoń, inaczej kiepsko będzie. Serio moja nadzieja w tym forum. Gorąco pozdrawiam was wszystkich.


RE: droge panie, pomóżcie! - Branda - 02-15-2016 06:56 AM

Kurcze, wnioskuję, że to stanie się bardzo szeroki wątek Wink. Wieczór panieński to temat bardzo bogate, angażuje mnóstwo pań bez reszty. Jak najlepiej udzielić ci pomocy? Zastanawiam się, co jest najważniejsze w czasie robienia takiej uroczystości. Może, że liczba zaproszonych gości? Możliwe, że to od niej zależna jest całość: budżet oraz miejsce, w którym organizować będziemy imprezę? W końcu zawsze rozchodzi się o pieniądze, hihi Smile


RE: droge panie, pomóżcie! - Granda - 02-15-2016 06:58 AM

uwielbiam te wątki, są wybitnie babskie, a to mi się podoba! a więc po trosze członek forum przede mną prawidłowo pisze, miejsce to niezwykle ważna sprawa, jeśli nawet nie najważniejsza. od niej zależne jest praktycznie wszystko! ostatnio bardzo modne jest organizowanie takiego typu imprez w niebanalnych lokalizacjach, jak na przykład apartamenty Piwniczna. na kobiety biorące udział w imprezie oprócz wspaniałym wypoczynkiem czeka mnóstwo ekstra atrakcji; warto dać się ponieść, wydać trochę pieniędzy i zrobić ten wieczór niepowtarzalnym


RE: droge panie, pomóżcie! - Ynga - 02-15-2016 06:59 AM

yyyy a ja to nie mogę się na to zgodzić – jestem zdania, iż wieczór panieński winna odbywać się w rodzinnym domu panny młodej, inaczej kompletnie tego sobie nie wyobrażam


RE: droge panie, pomóżcie! - Aszka - 02-15-2016 06:59 AM

A zatem co kto lubi. Byłam na wieczorach tego typu robionych i w domach prywatnych, jak i w klubach i obiektach hotelowych. Nie ma reguły – im drożej, tym lepiej; wszystko jest zależne od ludzi, lokal gra drugą rolę, jednak fajniej zabawić się w pięknym miejscu niż w ciasnym mieszkaniu; podczas tej imprezy nie można zapomnieć, że to przyszła mężatka jest najważniejsza, to niezwykle istotne