Hello World!
This is a sample MyBB Plugin (which can be disabled!) that displays this message on all pages.


Reklama:
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
droge panie, pomóżcie!
Autor Wiadomość
Gandra Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Post: #1
droge panie, pomóżcie!
Hello world!

Zakładam taki wątek, ponieważ oczekuję waszej pomocy, zwłaszcza – przepraszam, panowie – pań. Dlaczego właśnie tak, zaraz wyjaśnię. Otóż: moja kuzynka bierze ślub, a ja mam plan urządzić jej zabawę panieńską. Jednakże mam zaledwie 18 wiosen, niezbyt wiem, w jaki sposób to zrobić. Nie mam pomysłu, wsparcia przyjaciółek również, niestety. Liczę na forumową pomocną dłoń, inaczej kiepsko będzie. Serio moja nadzieja w tym forum. Gorąco pozdrawiam was wszystkich.

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujemy, one same przyjdą
02-15-2016 06:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Branda Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Post: #2
RE: droge panie, pomóżcie!
Hello world!

Kurcze, wnioskuję, że to stanie się bardzo szeroki wątek Wink. Wieczór panieński to temat bardzo bogate, angażuje mnóstwo pań bez reszty. Jak najlepiej udzielić ci pomocy? Zastanawiam się, co jest najważniejsze w czasie robienia takiej uroczystości. Może, że liczba zaproszonych gości? Możliwe, że to od niej zależna jest całość: budżet oraz miejsce, w którym organizować będziemy imprezę? W końcu zawsze rozchodzi się o pieniądze, hihi Smile

...bo w życiu chodzi o to, by być trochę niemożliwym... ;D
02-15-2016 06:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Granda Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Post: #3
RE: droge panie, pomóżcie!
Hello world!

uwielbiam te wątki, są wybitnie babskie, a to mi się podoba! a więc po trosze członek forum przede mną prawidłowo pisze, miejsce to niezwykle ważna sprawa, jeśli nawet nie najważniejsza. od niej zależne jest praktycznie wszystko! ostatnio bardzo modne jest organizowanie takiego typu imprez w niebanalnych lokalizacjach, jak na przykład apartamenty Piwniczna. na kobiety biorące udział w imprezie oprócz wspaniałym wypoczynkiem czeka mnóstwo ekstra atrakcji; warto dać się ponieść, wydać trochę pieniędzy i zrobić ten wieczór niepowtarzalnym

Uśmiechnij się, bo nigdy nie wiadomo kto zakocha się w twoim uśmiechu
02-15-2016 06:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ynga Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 39
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Post: #4
RE: droge panie, pomóżcie!
Hello world!

yyyy a ja to nie mogę się na to zgodzić – jestem zdania, iż wieczór panieński winna odbywać się w rodzinnym domu panny młodej, inaczej kompletnie tego sobie nie wyobrażam

Walnij się w czoło, a będzie ci wesoło Wink
02-15-2016 06:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aszka Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 8
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Post: #5
RE: droge panie, pomóżcie!
Hello world!

A zatem co kto lubi. Byłam na wieczorach tego typu robionych i w domach prywatnych, jak i w klubach i obiektach hotelowych. Nie ma reguły – im drożej, tym lepiej; wszystko jest zależne od ludzi, lokal gra drugą rolę, jednak fajniej zabawić się w pięknym miejscu niż w ciasnym mieszkaniu; podczas tej imprezy nie można zapomnieć, że to przyszła mężatka jest najważniejsza, to niezwykle istotne

...jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie...
02-15-2016 06:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości